Gamybinių įmonių skaitmenizavimas: technologinio ir energetinio efektyvumo didinimas

Data:

25/01/2022

Kaina:

Nemokamai

Trukmė:

1 val. (13-14h)

Kalba:

Lietuvių k.

Vieta:

Nuotoliniu būdu

Pasidalinkite šiuo renginiu

Šių dienų iššūkis – kaip įdarbinti turimus duomenis ir panaudoti juos efektyviam sprendimų priėmimui? Kaip surinkti ir apjungti svarbiausius technologinių procesų duomenis, efektyviai vertinti ir valdyti gamybos procesą, energijos išteklius, inžinerines sistemas? Nuotolinio seminaro metu bus pristatomi skaitmeninio dvynio, dirbtinio intelekto panaudojimo galimybės pramonės įmonėse ir pateikiami praktiniai pavyzdžiai.

Registracija nebegalima

Pastarąjį dešimtmetį gamybinės įmonės investavo į duomenų monitoringo sprendimus ir galima pasidžiaugti, kad dažna įmonė turi daug duomenų, susijusių su įrenginiais, procesais, energijos vartojimu, gamybos apimtimis.

Šių dienų iššūkis – kaip įdarbinti turimus duomenis ir panaudoti juos efektyviam sprendimų priėmimui? Kaip surinkti ir apjungti svarbiausius technologinių procesų duomenis, efektyviai vertinti ir valdyti gamybos procesą, energijos išteklius, inžinerines sistemas?

Nuotolinio seminaro metu bus pristatomi skaitmeninio dvynio, dirbtinio intelekto panaudojimo galimybės pramonės įmonėse ir pateikiami praktiniai pavyzdžiai.

Pranešėjas: skaitmeninių sprendimų diegimo patirtimi dalinsis Energy Advice direktorius dr. Vytautas Šiožinys. Paskutinius penkerius metus Vytautas kartu su komandos nariais kuria ir diegia skaitmeninio dvynio sprendimus pramonės įmonėms ir padeda siekti technologinio bei energetinio efektyvumo.

Seminaras skirtas: verslų savininkams bei pramonės įmonių vadovams (technikos, gamybos, inovacijų) atsakingiems už technologinį ir energetinį efektyvumą.

Data: 2022 m. kovo 25 d. 13 val.
Trukmė: 30 min. – pristatymas, 30 min. – diskusija
Vieta: Nuotoliniu būdu, daugiau informacijos užsiregistravus
Registracija: svetainėje arba el. paštu: info@energyadvice.lt

Užsiregistravusiems dalyviams dieną prieš renginį el. paštu atsiųsime prisijungimo nuorodą.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Energy Advice projektų vadovę Gintarę Šiožinienę gintare.sioziniene@energyadvice.lt , tel. +370 635 16380.

Parsisiųsti APRAŠYMĄ.

Paieška

Registracija į renginį

Gamybinių įmonių skaitmenizavimas: technologinio ir energetinio efektyvumo didinimas

Paslaugos energetiniam ir technologiniam efektyvumui

Atlikta!

 Jūsų registracija buvo patvirtinta. Daugiau informacijos rasite elektroniniame laiške.