Konkursas studentams - EA-PSM: Neskaičiuok per naktį!

Kviečiame Lietuvos aukštųjų ir profesinių mokyklų, Universitetų studentus dalyvauti konkurse ,,EA-PSM: Neskaičiuok per naktį!”. Konkursu siekiame paskatinti studentus analizuoti šiai dienai aktualius, pramonės bei energetikos įmonėse kylančius iššūkius, naudojant Lietuvoje kurtą programinę įrangą EA-PSM Electric. Geriausiai pasirodę studentai bus apdovanoti piniginiais ir globėjų prizais. ⚙️

Skaitykite apie praėjusį konkursą: Finišavo konkursas studentams “EA-PSM: Neskaičiuok per naktį!”

Turi klausimų? Kreipkis į Austėją: austeja@energyadvice.lt +370 602 30887 

Dalyvavimas konkurse smarkiai praplėtė mano akiratį nagrinėtoje temoje ir suteikė daug žinių apie Lietuvos energetikos sektoriaus tendencijas. Be įgytų žinių šiame konkurse, išmokau dirbti su programa, kuri leidžia įvertinti nuostolius ir atlikti kitus elektros tinklo skaičiavimus kur kas paprasčiau nei tai darant rankiniu būdu.

2020 m. konkurso 1-osios vietos laimėtojas Gytis Nadvaravičius, Kauno technologijos universitetas

Kaip viskas vyksta?

  1. Užsiregistruok į konkursą ir spalio 15 d. atvyk į įvadinį konkurso renginį Kaune, kur susipažinsi su konkurso mentoriais – įmonių atstovais. Jie detaliai pristatys savo siūlomas temas. Mentorių sąrašą ir jų siūlomas temas rasi puslapio apačioje.
  2. Išsirink praktinio darbo temą iš pasiūlytų arba suformuluok savo temą. Pramonės įmonių pasiūlytos temos turi papildomą informaciją užduočiai atlikti: schemas, sistemos parametrus ir panašiai. Šią informaciją suteiksime užtvirtinus pasirinktą temą.
  3. Suderinus konkurso temą, su Tavimi susisieks Energy Advice atstovas, su kuriuo suderinsite konsultacijų planą bei temą. Kartu su dėstytojo ir mentoriaus pagalba ruoši praktinį darbą.
  4. Gauk prieigą prie pramonėje naudojamos EA-PSM programinės įrangos bei atlik skaičiavimus. Programinę įrangą galėsi instaliuoti asmeniniame kompiuteryje. Tereiks interneto prieigos prisijungimui.
  5. Pristatyk atliktą darbą finaliniame renginyje prieš pramonės įmonių, mokslo institucijų bei Energy Advice komisiją, sudalyvauk praktinėse dirbtuvėse Kaune ir gauk prizų! Geriausių darbų autoriai bei geriausiai dirbtuvėse pasirodę studentai  bus apdovanoti stipendijomis (1 vieta – 500 eur, 2 vieta – 300 Eur, 3 vieta – 200 eur) bei kitais įmonių įsteigtais prizais! 🏅

Dalyvavimas konkurse buvo nemenkas iššūkis, tačiau jo dėka pasisėmiau šiek tiek patirties bei išmokau naudotis EA-PSM Electric programine įranga, o ir laimėti prizai labai nudžiugino.

2020 m. konkurso 2-osios vietos laimėtojas Lukas Liekis, Klaipėdos universitetas

Konkurso eiga

Paslaugos energetiniam pramonės efektyvumui
Pirmiausiai džiaugiuosi, kad toks konkursas atsirado, nes tokių konkursų tikrai reikia. Tokie konkursai skatina mokytis studentus sprendžiant realius iššūkius energetikos srityje.

dr. Audrius Senulis, Klaipėdos universiteto Inžinerijos katedros vedėjas

Konkurso Taisyklės

Kviečiame susipažinti su atsinaujinusiomis 2021 m. konkurso taisyklėmis:

Paslaugos energetiniam ir technologiniam efektyvumui

Dalyvavimas konkurse suteikė galimybę susipažinti su nauja programine aplinka ir pritaikyti studijų metu įgytas žinias, kurios padėjo atlikti inžinerines užduotis. Todėl rekomenduoju ir kitiems išbandyti savo jėgas šiame konkurse.

 

2020 m. konkurso 3-iosios vietos laimėtojas Karolis Dabšauskis, Klaipėdos universitetas

Mentorių sąrašas

Mentorius – tai žmogus, su kuriuo galėsi susisiekti norėdamas platesnės informacijos dėl pateiktos užduoties sąlygų, duomenų ar tiesiog norėdamas gauti detalesnės informacijos, kuri Tau padės rengiant užduotį. Galbūt norėsi susipažinti su įmonės darbo specifika ar pateikto projekto subtilybėmis. Suformulavai savo temą – tau padės Aukštųjų mokyklų ar Energy Advice atstovas!

Susipažink:

Paslaugos energetiniam pramonės efektyvumui
Paslaugos energetiniam pramonės efektyvumui

Dalyvavimas konkurse suteikė galimybę susipažinti su nauja programine aplinka ir pritaikyti studijų metu įgytas žinias, kurios padėjo atlikti inžinerines užduotis. Todėl rekomenduoju ir kitiems išbandyti savo jėgas šiame konkurse.

 

2020 m. konkurso 3-iosios vietos laimėtojas Karolis Dabšauskis, Klaipėdos universitetas

Praėjusių metų temos ir daugiau apie EA-PSM

Praėjusių metų temas įkvėpimui gali rasti čia.

Daugiau apie EA-PSM programinę įrangą skaityk EA-PSM puslapyje!

Registruokis į konkursą

Registruokis!

Daugiau atsiliepimų

Dalyvavimas konkurse padeda geriau pažinti viešojo ir privataus kapitalo dalyvių interesus ir požiūrį į inžinerinius bei komercinius dalyvių sprendinius, keičiamasi gerąja patirtimi.

dr. Žydrūnas Čeponis, Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto Elektros inžinerijos katedros lektorius

 

Dalyvavimas šitam konkurse buvo naudingas nes, išmokau naudotis programine EA-PSM įranga ir kurią planuojų toliau naudot savo ateities projektams dėl jos patogumo. Bei pagilinau žinias perdavimo tinklų srityje ir daug sužinojau apie elektromobilių plėtrą mūsų šalyje.

2020 m. konkurso 1-osios vietos laimėtojas Minvydas Širvinskas, Kauno technologijos universitetas

 

Konkursas pastūmėjo papildomai pagilinti savo žinias šioje sferoje, tai padėjo man augti kaip specialistui bei išmokau ir įgavau naujų įgūdžių.

Jaroslavas Berzinas, Kauno technikos kolegijos studentas

 

Buvo naudinga įgyti praktikos pačiam aiškinatis inžinerinę problemą – išmokti išsikelti aktualius klausimus ir į juos atsakyti.

Paulius Bulatovas, Kauno technologijos universitetas

 

Konkurso globėjai

Paslaugos energetiniam pramonės efektyvumui

Paieška