Projektas „Inovatyvios kompleksinės nuspėjamosios priežiūros sistemos EA-Predictive sukūrimas“

Paslaugos energetiniam ir technologiniam efektyvumui

UAB „Energy Advice“, kartu su partneriu Vakaru Norvegijos taikomųjų mokslu universitetu įgyvendina 2014–2021 m. Norvegijos finansinio mechanizmo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamą projektą „Inovatyvios kompleksinės nuspėjamosios priežiūros sistemos EA-Predictive sukūrimas“. Bendra projekto vertė – 1 142 621,04 Eur.

Šio projekto metu bus kuriama inovatyvi kompleksinė nuspėjamosios priežiūros sistema EA-Predictive, paremta unikalia metodika, leidžiančia efektyviai valdyti ne tik gamybinius, bet ir energetinius bei vadybinius įmonės procesus bei kompleksiškai juos apjungti. Sistema skirta chemijos, medienos ir maisto pramonei, kurių veiklai reikalingi dideli energijos kiekiai. Vystomi sistemos moduliai bus universalūs ir galės būti pritaikyti ir kitoms pramonės šakoms. Ši sistema bus technologiškai pažangesnė už esančias rinkoje, nes gebės kompleksiškai modeliuoti įmonėje vykstančius procesus ir padidinti gamybos produktyvumą. Projekto metu sukurti gamybos ir energetikos procesų matematinio modeliavimo algoritmai bus patentuojami, siekiant apsaugoti intelektinę nuosavybę ir patvirtinti pasaulinės inovacijos statusą.

Projekto metu sukurta inovatyvi kompleksinė nuspėjamosios priežiūros sistema EA-Predictive dėl mokslinių ir technologinių sprendimų bus unikali ir nauja pasaulio lygmenyje. EA-Predictive sistemoje O&M koncepcija apjungta su Digital Twin technologija, kuri įgalina modeliuoti įmonės gamybinius ir energetinius procesus bei kompleksiškai juos apjungti. Procesų modeliavimas įgalina optimaliai valdyti įrangą, padidinant jos technologinį efektyvumą, o taip pat valdyti įvairių rūšių energijos šaltinius, taip didinant gamybos proceso energetinį efektyvumą. Įrangos darbo modeliavimas leidžia nuspėti galimus gedimus, nusidėvėjimą, naujų detalių ir komponentų poreikį, o tai reiškia, planuoti išteklius. Sistemoje naudojami mašininio mokymosi algoritmai analizuoja procesus ir pateikia užduotis ir rekomendacijas, todėl eliminuojamas žmogiškasis faktorius. Sistema EA-Predictive bus pirmoji tokio pobūdžio inovacija rinkoje, pagrįsta patentuotu išradimu.

Daugiau informacijos svetainėje.

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Gaukite naujausią informaciją apie Energy Advice organizuojamus mokymus, produktus ir kitas industrijos naujienas.

Paieška