Data: 2021 m. birželio 17 d. 15 val.
Trukmė:30 min. – pristatymas, 30 min. – diskusija
Registracija: svetainėje arba el. paštu: info@energyadvice.lt
Prisijungimo nuoroda: daugiau informacijos suteiksime užsiregistravus.
Negalite dalyvauti nurodytu laiku? Susisiekite dėl asmeninės konsultacijos info@energyadvice.lt
Dalyvavimas nemokamas! Registracija būtina. 

Skaitmeninio dvynio ir dirbtinio intelekto sprendimų diegimas pramonės įmonių gamybos efektyvumo didinimui atrodo paslaptingai? Tiesą sakant, šie sprendimai jau yra diegiami Lietuvos pramonės įmonėse, o rezultatai džiugina ir leidžia įgyti konkurencinį pranašumą.

Skaitmeninio dvynio technologija įdarbina duomenis, surinktus monitoringo sistemomis.

Inovatyvūs analitikos sprendimai realiu laiku analizuoja gamybos procesą ir sistemas,  padidina technologinį efektyvumą, gamybos kokybę ir sumažina energijos sąnaudas.

Kviečiame susitikti nuotoliniame seminare ir išgirsti realius pavyzdžius kaip:

  • Sukurtas gamybos proceso skaitmeninis dvynys su analitine sistema EA-SAS, leidžia stebėti ir valdyti gamybos procesą realiu laiku, optimizuoti gamybos proceso parametrus, didinti našumą ir produkto kokybę, didinti energijos vartojimo efektyvumą.
  • Šaldymo mašinų skaitmeninis dvynys leidžia stebėti parametrus, EA-SAS Cooling automatiškai apskaičiuoja NVK bei informuoja apie jo pokytį, nustato šaldymo mašinų energijos sąnaudų mažinimo priemones, pateikia informaciją apie įrangos nusidėvėjimą.
  • Biokuro katilinės skaitmeninis dvynys analizuoja katilų efektyvumą bei užtikrina efektyvų valdymą. EA-SAS Boiler analizuoja katilo darbo parametrus realiu laiku. Operatoriui išduodamos užduotys kaip efektyviai valdyti katilą. Vadovaujantis personalas gauna ataskaitas apie katilo valdymo kokybę skirtinguose pamainose, biokuro suvartojimą, pagamintą šilumos/garo kiekį, energijos savikainą ir t.t.

Skaitmeninė transformacija įdarbinant monitoringo duomenis

Pastarąjį dešimtmetį gamybinės įmonės investavo į duomenų monitoringo sprendimus ir galima pasidžiaugti, kad dažna įmonė turi daug duomenų, susijusių su įrengimais, procesais, energijos vartojimu.

Šių dienų iššūkis – kaip analitinės sistemos gali padėti įdarbinti turimus duomenis ir panaudoti juos efektyviam sprendimų priėmimui? Kaip surinkti ir apjungti svarbiausius technologinių procesų duomenis, efektyviai vertinti ir valdyti gamybos procesą, energijos išteklius, inžinerines sistemas?

Šiuolaikinės technologijos, tokios kaip skaitmeninis dvynys, leidžia sukurti sistemų bei technologinių procesų skaitmeninius modelius bei siekti efektyvumo.

Plačiau apie skaitmeninės transformacijos pavyzdžius nuotoliniame seminare kalbės vieni iš analitinės sistemos EA-SAS kūrėjų Dr. Vytautas Šiožinys ir Mantas Kaminickas.

Parsisiųsti aprašymą. 

Susisiekite