Inovatyviausių produktų rinkimuose triumfavo UAB Energy Advice

UAB Energy Advice

Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyko kasmetiniai inovatyviausių produktų rinkimai, kuriuos organizavo Kauno mokslo ir technologijų parkas. Šiemet rinkimuose iš beveik 100 įmonių buvo atrinkta 10 inovatyvių sprendimų, kurie iš pradžių buvo vertinami 15min.lt naujienų portalo lankytojų, o vėliau ir sudarytos specialios komisijos iš verslo įmonių, Kauno universitetų ir LR Ūkio ministerijos atstovų.

Pirmąją vietą ir LR Ūkio ministerijos skirtą apdovanojimą pelnė darniosios energetikos srityje besispecializuojančios įmonės komandos „Energy Advice“ sukurta programinė įranga EA-PSM.

„Mūsų pasiūlytas sprendimas, „EA-PSM“ programinė įranga, skirtas pramonės įmonių skaitmenizavimui. Programa leidžia inžinieriui spręsti elektros, hidraulinių tinklų, energetinio ūkio uždavinius, modeliuoti skirtingus scenarijus ir rasti energetiškai  efektyviausią sprendimą. Pramonės įmonių inžinerinių sistemų skaitmenizavimas padeda įmonėms ne tik sutaupyti apie 10 % energetinių kaštų, bet ir turėti nepriekaištingai veikiančius įrengimus ir nebijoti netikėtų atsijungimų“, – apie nugalėjusį sprendimą pasakoja UAB „Energy Advice“ vadovas dr. Vytautas Šiožinys, savo verslo idėjai pritaikęs mokslinį įdirbį darniosios energetikos srityje.

Kauno mokslo ir technologijų parke įsikūrusios įmonės programą „EA-PSM“ jau naudoja Lietuvos  ir užsienio pramonės įmonės, besispecializuojančios naftos ir chemijos produktų gamyboje, maisto pramonėje, miesto vandens ir šilumos tinklų skirstytojai.

Išsamiau skaitykite: http://kaunomtp.lt/inovatyviausiu-produktu-rinkimuose-triumfavo-energetikos-ir-medicinos-sprendimai 

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Gaukite naujausią informaciją apie Energy Advice organizuojamus mokymus, produktus ir kitas industrijos naujienas.

Paieška