Energy Advice sukurtas produktas sulaukė Latvijos šilumos tiekimo įmonių susidomėjimo

Energy Advice - Paslaugos energetiniam ir technologiniam efektyvumui - skaitmeninis dvynys - digitaltwin

Rugsėjo 9-10 dienomis Lietuvoje lankėsi svečiai iš Latvijos šilumos tiekimo sektoriaus įmonių. Specialistai atvyko susipažinti su skaitmenizavimo sprendimais, kurie įdiegti Lietuvos šilumos tiekimo įmonėse.

Šilumos energetikos skaitmenizavimo tendencijos aptartos konferencijoje, kurioje pranešimus skaitė Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos prezidentas dr. Valdas Lukoševičius, Latvijos šilumos tiekimo asociacijos vice prezidentas Janis Berzins bei praktinėmis įžvalgomis apie skaitmenizavimą dalinosi Energy Advice  direktorius dr. Vytautas Šiožinys

Po konferencijos svečiai vyko į Jonavą kur Jonavos šilumos tinklų direktorius Jonas Kaminskas pristatė kaip šilumos tinklai valdomi skaitmeninių technologijų pagalba. Įmonėje yra įdiegta UAB Energy Advice sukurta analitinė sistema EA-SAS Heating, kuri surenka ir pateikia duomenis apie miesto šilumos tinklo veiklą: oro sąlygas, pagaminamos šilumos kiekį ir poreikius, suvartojimą, naudojamą energiją, paduodamo ir grįžtančio šilumnešio temperatūrą ir kt. Visi skaičiavimai atliekami ir informacija apdorojama automatiškai, realiu laiku. Internetu prie EA-SAS Heating sistemos prisijungę operatoriai gali stebėti ir valdyti tinklą, užtikrindami šilumos energijos tiekimą gyventojams mažiausiomis sąnaudomis.

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Gaukite naujausią informaciją apie Energy Advice organizuojamus mokymus, produktus ir kitas industrijos naujienas.

Paieška