Gamybinių įmonių skaitmeninė transformacija seminaras

Data:

18/11/2021

Kaina:

Nemokamai

Trukmė:

10-11 h. 30 min. – pristatymas, 30 min. – diskusija

Kalba:

Lietuvių k.

Vieta:

Nuotoliniu būdu, daugiau informacijos užsiregistravus

Pasidalinkite šiuo renginiu

Šių dienų iššūkis – kaip įdarbinti turimus duomenis ir panaudoti juos efektyviam sprendimų priėmimui? Kaip surinkti ir apjungti svarbiausius technologinių procesų duomenis, efektyviai vertinti ir valdyti gamybos procesą, energijos išteklius, inžinerines sistemas? Šiuolaikinės technologijos, tokios kaip skaitmeninis dvynys, dirbtinis intelektas leidžia sukurti sistemų bei technologinių procesų skaitmeninius modelius bei siekti efektyvumo.

Registracija nebegalima

Skaitmeninė transformacija įdarbinant monitoringo duomenis

Skaitmeninio dvynio ir dirbtinio intelekto sprendimų diegimas pramonės įmonių gamybos efektyvumo didinimui atrodo paslaptingai? Tiesą sakant, šie sprendimai jau yra diegiami Lietuvos pramonės įmonėse, o rezultatai džiugina ir leidžia įgyti konkurencinį pranašumą.

Pastarąjį dešimtmetį gamybinės įmonės investavo į duomenų monitoringo sprendimus ir galima pasidžiaugti, kad dažna įmonė turi daug duomenų, susijusių su įrengimais, procesais, energijos vartojimu, gamybos apimtimis.

Kviečiame susitikti nuotoliniame seminare ir išgirsti realius pavyzdžius kaip:

  • Sukurtas gamybos proceso skaitmeninis dvynys su analitine sistema EA-SAS, leidžia stebėti ir valdyti gamybos procesą realiu laiku, optimizuoti gamybos proceso parametrus, didinti našumą ir produkto kokybę, didinti energijos vartojimo efektyvumą.
  • Šaldymo mašinų skaitmeninis dvynys leidžia stebėti parametrus, EA-SAS Cooling automatiškai apskaičiuoja NVK bei informuoja apie jo pokytį, nustato šaldymo mašinų energijos sąnaudų mažinimo priemones, pateikia informaciją apie įrangos nusidėvėjimą.
  • Biokuro katilinės skaitmeninis dvynys analizuoja katilų efektyvumą bei užtikrina efektyvų valdymą. EA-SAS Boiler analizuoja katilo darbo parametrus realiu laiku. Operatoriui išduodamos užduotys kaip efektyviai valdyti katilą. Vadovaujantis personalas gauna ataskaitas apie katilo valdymo kokybę skirtinguose pamainose, biokuro suvartojimą, pagamintą šilumos/garo kiekį, energijos savikainą ir t.t.

Plačiau apie skaitmeninės transformacijos pavyzdžius nuotoliniame seminare kalbės UAB Energy Advice  direktorius dr. Vytautas Šiožinys.

Renginio programa. 

Paieška

Registracija į renginį

Gamybinių įmonių skaitmeninė transformacija seminaras

Paslaugos energetiniam ir technologiniam efektyvumui

Atlikta!

 Jūsų registracija buvo patvirtinta. Daugiau informacijos rasite elektroniniame laiške.