EA-PSM Pramonei

Pramonės įmonėse, kuriose elektros suvartojimai yra vieni didžiausių, teisingai parenkant bei eksploatuojant įrengimus galima pasiekti apčiuopiamų sutaupymų. Gamybinių procesų ir duomenų skaitmenizavimas tampa šių dienų inžinerijos tendencija, leidžiančia judėti link Pramonė 4.0 koncepto ir sutaupyti personalo laiko bei įmonės išlaidų.

EA-PSM programinė įranga leidžia modeliuoti, analizuoti ir įvertinti visas inžinerines sistemas naudojantis vienu įrankiu. Naudojantis programa galima modeliuoti elektros ir hidraulikos (suspausto oro, vėdinimo, šaldymo, šildymo, vandens) tinklus ir išspręsti svarbiausius inžinerinius uždavinius bet kokioje gamybinėje įmonėje. Įvertinama sąveika tarp energijos šaltinių arba jie analizuojami atskirai.

Tinklo modeliavimas leidžia atlikti išsamią analizę pagrįstų sprendimų priėmimui. Energijos sistemos ir tinklai suprojektuojami patikimam, efektyviam ir saugiam darbui. Sprendimų priėmimas tampa labiau pagrįstas tinkamais tinklo skaičiavimais, tinkamai įvertinami sistemos pokyčiai ir jų įtaka bendram darbui.