Su EA-PSM Harmonikų skaičiavimo moduliu Jūs galite modeliuoti srovės ir įtampos harmonikų šaltinius, nustatyti ir spręsti su harmonikomis susijusias elektros energijos kokybės problemas. Modulis atitinka IEEE 519 standartą, skaičiavimų tikslumas yra patikrintas pagal standartinius uždavinius.

hkos

 

  • Galima analizuoti galios elektronikos įrenginių, kaip energijos keitikliai ar variklių dažninės pavaros, įtaką įtampos ir srovės iškraipymui bei išvengti tinklo įrangos gedimų dėl prastos elektros energijos kokybės.
  • Visų harmonikų skaičiavimo rezultatai pateikiami akimirksniu, nereikia gaišti laiko skaičiuojant kiekvieną harmoniką atskirai.
  • Galima modeliuoti vėjo ir saulės elektrinių įtaką harmonikoms mikrotinkluose ar skirstomajame elektros tinkle.

Su EA-PSM Harmonikų skaičiavimo moduliu galima atlikti šias užduotis:

Išvengti rezonansinių sąlygų elektros tinkle Analizuoti galios įrenginių įtaką energijos kokybei Greitai ir lengvai įforminti rezultatus
Programa leidžia apskaičiuoti rezonansus atskiroms harmonikoms tinkluose su reaktyviosios galios kompensavimo įrenginiais. Nustatyti įtampos ir srovės iškraipymų priežastis bei jas pašalinti priėmus efektyviausią techninį sprendimą. Programa leidžia eksportuoti sistemos duomenis ir skaičiavimų rezultatus į Microsoft Office® ir AutoCAD®.